Galeriden
Düğün Süsleme
Düğün Süsleme
Düğün Organizasyon
Hoş Geldiniz
Sitenize Hoş Geldiniz Profesyonel ekibimizle her türlü organizasyonunuzu sizi yormadan gerçekleştirmek bizim işimiz. Organizasyon sonunda gülen mutlu yüzler görmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz
Nikah Organizasyonu Nasıl Yapılır Nelere Dikkat Edilmeli

 Nikah KokteyliEvlilik planı yapan bir çift için en önemli konu kendileri için en önemli günü nasıl kutlayacakları konusudur. Bazı çiftler için büyük kalabalıklar ile kutlanan  nikah, bazı çiftler için ise daha sade ve sayılı sevenlerinin geleceği bir kutlamaya dönüşür. İki seçeneğin de ortak paydası gelen konukların bu davetten mutlu ayrılmalarıdır. Ayrıca Nikah kokteyli ile yapılan bir kutlamanın tercih edilme sebebi düğüne nazaran daha ekonomik olmasıdır. Nikah kokteyli ile bir kutlama yapmak istiyor ve bunun için herhangi bir mekanı düşünüyorsanız tek ihtiyacınız olan işinde uzman bir organizasyon firması ise sizlere profesyonel ekibimizle destek vermeye hazırız.  

Kâğıthane ve Bakırköy nikah salonu için yiyecek ve içecek ikram hizmeti veriyoruz. ( ikramlarımız kuru pasta, ekler, kanepe, brovni kek, cips ve kabuksuz kuruyemiş gibi nikâh kokteyl menülerinden oluşmaktadır. İçecek ikramlarında alkollü ve alkolsüz olarak ikiye ayrılmaktadır. Minimum 100 Kişiden kokteyl menüleri ve fiyatlarımız oluşmaktadır. 1500TL ye Nikah Kokteyl Nasıl Yapılır eğer davet li sayınız ortalama 100 ya da 120 kişi arasındaysa o zaman kolayca kokteyl paketimizden faydana bilirsiniz. Projeksiyon cihazı, müzik grubu, nikah masası kiralama, çiçek süsleme gibi etkinliklerimizle Nikah organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Düğün KokteyliKokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılı, Faydalı Bilgiler; Başarılı bir Kokteyl Organizasyon Firması nasıl anlaşılır. Tabiki başarılı bir firma referanslarından daha önce gerçekleştirdiği kokteyl örnekleri ile anlaşılabilir. Ayrıca hizmet alacağınız organizasyonda sözleşme yapması ve size örnek sunabilmesi de bu etapta çok  önemlidir. Eğer sizde Kokteyl Firması arıyorsanız size tüm çalışmalarımızı ve malzemelerimizi Şişli de bulunan ofisimizde gerekli sunumu yapabiliriz. Tarih,, yer ve zaman belli olduysa Nikah salonun süslenmesi ve ihtiyacınız olan Kokteyl Şirketi ise tüm çalışma ekibimizle sizler için en iyi organizasyon hizmetini gerçekleştirebiliriz. İstanbul da Çoğu Nikah Salonu ve Belediye Nikah Dairesi Kokteyl hizmeti vermiyor. Çoğu zaman sitelerinde bile nikah kokteyli çiftlere aittir yazar. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaya hazırdır.


Hülya Hanım ve Fırat Beyin Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyon FirmalarıHülya hanım ve Fırat Bey ofisimize gelerek kendi villasının bahçesinde düğün organizasyonu istediklerini ve tüm düğün malzemelerini bizden temin etmek istediklerini belirtti. Düğün Organizasyonu için en başta misafirlerini ağrıyabileceği masa sandalye kiralama ve süsleme, bahçe süsleme ve ayrıca tente (gazebo kiralama ve süsleme)istedi. Düğün organizasyonunda sanatçı, gelin yolu, gelin ve damat masası kiralama ve süsleme, ikramların servis edilmesi için garsonlar, oyun ve dans pisti (sahne kiralama) hizmeti de aldılar. Farklı renk seçeneklerimiz arasından kendi konseptlerini yaratarak yeşil ve pudra renklerini seçen çiftin düğün bahçe süslemesi hem farklı hem de sıra dışı şıklıkta oldu. Ekibimizin profesyonel çalışmasıyla konuklarını memnun bırakan çift düğün sonunda teşekkürlerini sunarken bizlere çeşitli hediyeliklerinden hatıra bıraktılar. Düğün organizasyonu firmaları arasından yapmış oldukları tercihle bizleri seçtikleri ve nezaketleri için bizler de çiftimize bir ömür mutluluk diliyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Düğün Organizasyon Fiyatları

Düğün Organizasyon·         DÜĞÜN ORGANİZASYON FİYATLARI

·         Sandalye Süsleme 1 adet 3TL  = Plastik Sandalye Kiralama 2TL

·         Gelin Yolu Kiralama Fiyatı 350TL ( 4 adet büyük boy kalpli şamdan, 4 adet ışık şelalesi ile birlikte )

·         Ses Sistemi Kiralama 250TL ile 500TL arasında müzik sistemine göre değişmektedir.

·         Nikah Masası Kiralama 500TL ( Masa Süsleme dahil )

·         Düğün için Masa Süsleme Fiyatı 20TL (  beyaz saten masa örtüsü = tek kolu gümüş şamdan, renkli taş ve boncuk süsleme dahil.

·         6 kişilik Düğün Masa Kiralama 25TL =  Kalp Balon Süsleme ( kalp şeklinde beyaz yada mavi renkli balon dekorasyonu )

·         Garson Kiralama 120TL =  Servis Hostesi 120TL = Servis Elemanı Temini 120TL

·         Balon Süsleme Dekorasyonu 250TL ( 1 adet giriş için kalp tak balon, iç mekana papatya balonlar )

·         Düğün Tül Süsleme Fiyatı 150TL ( 100 metre tül süsleme )

·         Şamdan Kiralama 15TL ( tek kollu gümüş şamdan ) = Sandalye Fiyonk Kiralama 1TL

·         Uçan Balon 30 adet 150TL = Baskılı büyük boy jumbo uçan balon Fiyatı 150TL

·         Kokteyl Masası Kiralama + Süslemesi 35TL = beyaz saten örtü ve fiyonk ile birlikte.


CADDEBOSTAN RAKKAS' TA BEMBEYAZ BİR DÜĞÜN ORGANİZASYONU
Düğün Organizasyonları

Rakkas restoranta değerli müşterimiz Onur Bey vasıtasıyla üstlendiğimiz bizler için farklı bir özelliği bulunan bir düğün organizasyonunun geciken haberinin sunumudur.

Geçtiğimiz yazsonu hizmet sunduğumuz organizasyonu maddeler halinde sıralamak gerekirse;

-450 adet sandalye giydirme ve 45 adet masa süsleme (beyaz saten üzerine beyaz fiyonk)

-8 adet kalp figürlü dev şamdandan ve 4 adet volkandan oluşan şık bir gelin yolu

-Gelin damat masası kiralama ve dekorasyonu

-Masalar üzerine gümüş zincirler,renkli taşlar ve gümüş şamdan dekoru

-Konuk masa düzeni için numaratör kiralama

-Giriş kapısına bir adet sedefli balon takı

-Gelin ve damat giriş yoluna bir adet zincir kalp balon

-Masa aralarına sedefli uçan balon demetleri

-9 metrekarelik sahne kiralama

-Sanatçı temini ve ses sistemi kiralama

-Anı defteri kürsüsü kiralama, anı defteri ve kalemi

-Özel anlarda dolar ve gül yapraklı konfeti show

-Yine özel anlarda volkan ve ışık seli showlar

Müşterimiz ve aynı anda komşumuz olan Onur Bey' e  düğün organizasyon şirketleri arasından bizleri tercih ettiği için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Haber ayrıntısı olan resimlerimizi resim galerisinden görüntüleyebilirsiniz.


Sade ve Şık Bir Düğün Kokteyl Organizasyonu
Düğün Süslemesi

Geçtiğimiz ay müşterimiz Güney beyin düğün organizasyon planlamasını yaptık. Güney bey sade bir kokteyl tarzı  düğün organizasyon hizmeti istedi. Rb düğün davet ekibi 10 adet bistro masa yı havuz başı etrafına yerleştirerek beyaz saten kumaş ve üzerlerine canlı çiçek aranjmanı ile süsledi. Gelin ve damat masasına ışık süsleme ve şamdan, canlı çiçek ve renkli taşlarla şık süsleme hizmeti sundu. DJ imiz müzik sistemi ekipmanı ile yayınladığı nostalji müzikler eşliğinde gelin ve damat adayımızı dans ettirdikten sonra, davetlilerin istek müzikleri ile eğlenceyi daha da hareketlendirdi. Havuz başı tırabzanları tül, kumaş, balonlarla süslendi. Fotoğraf çekim ekibimiz gelin ve damadın yanı sıra konuklardan aldığı kareler ile eğlencelerini ölümsüzleştirdi. Düğün nedimesi olarak görevlendirdiğimiz 2 adet karşılama hostesi nikah şekerlerinin ikramını yaptı. Güney beye düğünlerinin hayırlı olmasını diliyor ve düğün kokteyl firmaları arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ediyoruz.


Sibel & Metin Kına Gecesi Organizasyonu

Kına DüğünüGeçtiğimiz hafta sonu müşterimiz Metin Bey ve Sibel Hanım ın  kına gecesi organizasyonu görüşmeleri sonucunda gerçekleştirdiğimiz tören, evliliklerine giden yola aileleri ve sevdikleriyle mutlu bir adım atmalarının belgesi oldu. Kına gecesi organizasyonu için hazırladığımız hizmet paketinin içeriği kalabalık ve oldukça keyifliydi. Gelin ve damat adayı için hazırladığımız kına tahtları ve sehpasının yanı sıra bakın daha ne hizmetler verildi;

-kına gecesi davetlisi bayanlar için kırmızı mumlar

-davetli bekar bayanlar için mini duvaklar

-eğlence için bayan dj performansı ve iç mekan volkanları

-kına sepeti (kına keseleri ile dolu), kına tepsisi ve mumları

- konuklara kına dağıtımı için bindallı kostümlü 2 adet bayan hostes

-damat adayı için hazırlanmış kına şerbetinin dağıtımı için Osmanlı kostümlü şerbetçi kiralama

Bu eğlenceli kına gecesi organizasyonundan sonra çiftimizi bu güzel adım için tebrik ediyor, mutluluklarının daim olmasını diliyoruz.


Bakırköy Evlendirme Dairesinde Şık Bir Nikah Kokteyl Organizasyonu
Düğün Kokteyli 

Geçtiğimiz günlerde Ahmet beyin düğün kokteyl organizasyonun daydık Ahmet beyle yaptığımız görüşmelerde nikah kokteyl inin bütçesine uygun fiyatlarda yapılmasını rica etti. Düğün kokteylinde, 8 adet bistro masayı sarı fiyonk ve beyaz kumaşlarla süsledik. Kokteyl masaları için canlı çiçek, kristal mumluk, renkli taşlar ve pul süsleme ile şık bir bistro masa süsleme hizmeti sunduk. Gelin ve damat masası süslemede sarı fiyonk ve beyaz saten kumaş, renkli taşlar, şamdan ve mumlarla göz kamaştırıcı bir süsleme yaptık. DJ imiz ses sistemi ekipmanı ile klasik müzikler eşliğinde gelen misafirlere kulaklara hitap edecek düğün müzikleri çalarak herkesin güzel vakit geçirmesini sağladı.Balon süsleme hizmetinde ise kapı takı balon süsleme ve  nikah dairesinin cam ve duvar kısımlarına papatya balon süslemeler ile sade ve güzel bir görünüm sağladı. Düğün ikramlarında 2 adet garson ve karşılama hostesi gelen misafirlere nikah şekeri, kuru pasta, tatlı ve meşrubat ikram etti. Ahmet beye düğünlerinin hayırlı olmasını diliyor, Nikah ve düğün organizasyon firmaları arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ediliyoruz.


İstanbul Çatalca da Renkli Bir Nişan Organizasyonu
Nişan Düğün Süsleme

Geçtiğimiz günlerde Çatalca da göz kamaştıran bir nişan organizasyonuna imza attık. Müşterimizin istekleri doğrultusunda mavi, turuncu, beyaz renklerin bulunduğu bir süsleme ile hoş bir görüntü elde ettik. Sandalyelere mavi, turuncu tül süsleme, masalara beyaz saten örtü, çiçekler, renkli taşlar, teelight mumluklar ortasına aynalı fanus ve masa üzerlerindeki vazolara ve mavi fiyonk aralarına yapay turuncu beyaz çiçekler kullanarak süsledik, mekana ise mavi, turuncu balon süsleme, tül ve kumaş süsleme, merdiven Trabzanlarına balon süsleme, tüller ile süslemeler yaptık. Merdiven Trabzanlarında kullandığımız süslemeye uygun olarak kapılarda tül fiyonklar kullandık. Ortaya müşterimizin gönlünü kazanan harika bir mekan çıktı. Müşterimizin nişanını kutluyor ve nişan organizasyon firmaları arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ediyoruz.


Tam Teferruatlı Harika Bir Düğün Organizasyonu

Süsleme Organizasyon01/08/2010 tarihinde müşterimiz Hasan Bey ve Yeliz Hanım ın düğün organizasyonu nu gerçekleştirdik. Kendileri ortak zevklerine uygun olarak tüm mekanın beyaz saten üzerine beyaz fiyonk masa sandalye süsleme ile donatılmasını ve masalar üzerine yine sade bir seçim olarak yapay beyaz çiçek ve kristal fanus mumluklar ile süslenmesini istediler. Gelin masası için yine beyaz saten üzerine beyaz gipür ve yapay çiçekler kullandık. Düğün Organizasyonlarında servise de önem veren müşterimiz pasta seçimini bize bırakarak garson ekibimiz tarafından dağıtılmasını istediler. Gelin ve damat fiyonklu meşaleler ile süslenen yoldan giriş yaptıktan sonra ilk danslarını volkanlarla çevrelenen sahnede yaptılar. Minik misafirleri için ayırdığımız kısımda çocuklar animatör palyaço eşliğinde eğlenirken, yetişkinler de doyasıya eğlencenin tadını çıkardılar. Bu harika çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerken Düğün Organizasyonlarında bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.


Göz Kamaştıran Bir Düğün Organizasyonu
Düğün Organizasyonları

Geçtiğimiz aylarda Müşterilerimiz için hazırladığımız Düğün Paketlerimizden yararlanmak için bizleri arayan Kıvanç Bey ile yaptığımız görüşme üzerine, çalışmalarını başlattığımız Düğün Organizasyonu nu 08/08/2010 tarihinde başarı ve mutlulukla gerekleştirdik. Müşterilerimizin istekleri ve önerilerimizi bütçelerinde uygun bir pakette birleştirdiğimiz Düğün Organizasyonu konukların da memnuniyet ve mutluluğunu sağladı. Gelin yolu, gelin masası süsleme, masa sandalyelerin giydirilmesi, dev uçan balonlara isim baskısı, sahne konfeti ve volkan gösterisi gibi hizmetlerimizin başta olduğu Düğün Organizasyonunda davetliler çiftin mutluluklarını harika bir tören olarak hatırlarına kazıdılar. Düğün Organizasyonu nuz için artık endişelenmenize ve gerekli hizmetleri farklı yerlerden temin etmenize gerek kalmadı. Gerekli tüm hizmetleri sizler için bir araya toplayan organizasyon ekibimiz, ayrıca toplu fiyatlarla bütçenizi de yormuyor.  

   Kıvanç Bey ve eşine sonsuza dek mutluluklar dilerken Düğün Organizasyonları için bizleri seçtiklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Çok Renkli Bir Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonuİstanbul Ortaköy Kuruçeşme de kalkan bir Tekne geçtiğimiz hafta Organizasyon mekanımız, müşterimiz Seda Hanım ın nişan mekanı olarak belirlendi. Süsleme ekibimiz tarafından Masa Sandalye Süsleme ve Balon Süsleme yapılması talebiyle gelen müşterimiz için pırıl pırıl bir mekan yaratıldı. Oranj rengin hakim olduğu Nişan Organizasyonu için kokteyl masaları beyaz Masa örtüleri üzerine parlak oranj fiyonklar, pırıltılı küre mumluk etrafına renkli taşlar ve renkli tealighlar yerleştirilerek hoş bir görünüm sağandı. Localarda bulunan sehpalar da aynı şekilde renklendirildi. Girişte bulunan iki merdiven ve teknenin üçüncü katına çıkan merdivenler de gelin yolu görünümünde oranj Fiyonklar ve simli pırıltılı çiçekler ile süslendi. Nişanlanan çiftimizin masası aynı renkleri taşıyan fiyonklar ve çiçekler ile süslendikten sonra masaya pırıltılı küreler ile bir adet melek figürü ve taşlarla hoş bir görünüm sağlandı. Teknemizi uğradığı her limanda gösterecek turuncu beyaz renklerde zincir Balon ve papatya balonlar tırabzanlarda yerlerini aldılar. Son olarak konuk çocuklar için hazırlanan mekanımızda iki adet animatör Palyaço görev aldı. Mutlu bir gece yaşatmanın gururunu yaşayan bir Organizasyon Firması olarak çiftimize mutluluklar diliyor, Nişan Organizasyonu için bizleri tercih etmelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 


Kır Düğün Organizasyonu

Düğün OrganizasyonuHepimizin hayali bizim için özel bir şeylerin olması yada yapılmasıdır.Sözün özü;hepimiz hayatımızda bir gün bile olsa özel olmanın güzelliğiniz yaşamak isteriz.İşte bu günde önemli olan sizin endişe etmeden yada hiçbir ayrıntıya olumsuzluğa kafa yormadan bu günü yaşamanız gereklidir bu günün tadını Çıkarabilmeniz için.Böyle güzel anlarınızı sizler için unutulmaz kılabilmek için sizleri bu endişe ve ayrıntılardan uzak tutup istediğiniz ortamı sağlayabilmek için tam 9 yıldır Siz Değerli Müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

 

Muhteşem bir organizasyonla, hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. Görenleri şaşkına çevirecek, ekonomik düğün organizasyonlarımızla, her bütçe  için en iyi ekip ve hizmeti biz sunuyoruz. Rb Organizasyon, Hizmetleriyle organizasyonlarınıza, sizde bir fark katın. 9 Yıldır Sizlerle Birlikte Olmanın Gururunu yaşıyoruz...

  

Öncelikle açık alan ve kır düğünü organizasyonu hayali kurmanıza yardımcı olalım. Bu hayal bize elde edeceğimiz özel günü yaşamakta ve yaşatmakta kuşkusuz rehber olacaktır. Gözlerimizi kapatalım ve mekanımızı hayal edelim... Bu mekan deniz, göl ya da Düğün Süsleme Firmalarıırmak kenarı olabileceği gibi havuz başı açık bir alan ya da yeşilliklerle dolu bir piknik alanı da olabilir. Gelelim bu mekanın renklerine hangi renkleri yakıştıracağımıza... Renk beğenmede de tabi ki RB Organizasyon sizlere farklı renk seçenekleri sunacaktır. Hayalimize bir de konuk girişi, gelin yolu, dans pisti ya da alanını ekleyelim. Kaba taslak mekanımızı hazırladık. Bu hayali reel hale getirmemiz için önce diğer ayrıntıları gerçekleştirelim. Ailelerimizle bir araya gelip kaç kişilik bir davetimiz olacağından bütçemizin yeterliliğinden emin olalım. Konuk portföyümüzü kaldırabilecek bir mekanımız olmalı. Bu arada bu karar ek olarak davetiye ve Catering gibi hizmetlerinizde sizlere yardımcı ve tabi ki girişte yığılma olmaması için park yeri ayarlaması için de bizlere yardımcı olacaktır. 

 

Bu en özel günün mükemmel geçmesini garantilemek imkansız değil. Tek yapılması gereken bir düğün planı oluşturup en az altı ay kala hazırlıklara başlamak ve sakin bir şekilde, bu süreçten keyif alarak ilerlemek. Sonrası da adım adım hedefinizi gerçekleştirmek.

 

Olaya hangi açıdan baktığınıza bağlı olarak birkaç ay çok uzun ya da çok az bir süre gibi gelebilir. Elinizdeki süre içerisinde yapmanız gereken çok şey var. İşe düğün planı hazırlamakla başlayın. Ne zaman neler yapmanız gerektiğine karar verdiğinizde atmanız gereken diğer adımlar kolaylaşacaktır. Yapılması gerekenleri sıraya koDüğün Organizasyon Firmasıyun ve tarihlere ayırın. Böylece amaçladıklarımız daha sistemli şekilde gerçekleşecektir. Gerçekçi bir plan hazırlamak ve iş bitirici birkaç yakın arkadaştan yardım istemek işin sırrı olacaktır.

·         Eşinizle birlikte belirlediğiniz bir parçada, ilk dans provanızı yapın.
·         Düğün pastanızın siparişini verin.
·         Davetiyelerinizi dağıtmaya başlayın.
·         Balayına çıkacaksanız, seyahat acentenizle görüşün.
·         Acente ile anlaşmalı değilseniz otelinize rezervasyonunuzu yaptırın.
·         Gelinliğinizin teslim tarihini kesinleştirin.
·         Alyanslarınızın siparişini verin.YAZ DÜĞÜNLERİ:

Yaz düğünlerinin kaçınılmaz seçeneği olan kır düğünleri gelin ve damat için en ideal düğündür. Hem özgürlüklerini ortaya çıkaracak gelinlik ve damatlık seçenekleri vardır, hem güneye balayına gidebilirler, hem de gelen konuklar üşümeden eğlencenin ve doğanın tadını çıkarabilirler. Yaz düğünlerinde tüm çiçeklerin canlandığını tüm renklerin çiçeklerle yeniden belirdiğini bildiğimiz için yaza her rengi yakıştırabiliriz. Yeterki gelin ve damadımızı sembolize edebilecek renkler olsun. Bu arada önemli bir aDüğün Firmalarıyrıntı olarak düğün pastamızı ve davetiyemizi daha canlı ve daha renkli olarak seçmenizi öneririz.

 

Sonbahar ile doğaya yerleşen kuru yapraklar  büyük ölçüde kılavuz olacaktır bize. Tahmin edeceğiniz gibi bu mevsimde iç mekanlara taşınan düğünümüzde biraz daha ağır ve romantik bir hava olacaktır. Altın varaklar, gül kurusunu anımsatan bordo tonları, sararmış yaprakları anımsatan kavuniçi ve yaldızlı tonlar kullanım için en uygun tonlar olacaktır. Davetiyemiz yine aynı renkleri içermeli, pasta seçimimizi mevsim meyvelerinden oluşan çikolatalı olarak tercih edebilirsiniz. Hoş bir ayrıntı olarak da masalarımızın üzerine sonbaharı simgeleyen varaklı kavuniçi  iri yapraklar ve gül kurusu serpiştirerek renklendirebiliriz.

 

KIŞ DÜĞÜNLERİ:

Şüphesiz ki kış düğünlerinin problemli geçeceğine inanırsınız. Kış düğünleri inandığımız tersliklerden öte bir peri masalına dönüştürülebilir. Kış zarafeti ve sade temizliği anlatır aslında. Masa ve sandalyelerde kullanacağımız renkler gümüş tonlarının üzerine kristallerle süslenmiş bir runner takımı, buzlu camdan vazo içersine ıslatılmış birer gül düşünün sade ve harika olacaktır. DaDüğün Organizasyon Şirketlerivetiye seçiminizde yine transparan seçeneklerde bulunabilirsiniz.

 

Düğün Salonu, Havuz Başı, Tekne Düğünü, Kır Düğünü

Gibi Organizasyonlarınızda Sizlere Sunabileceklerimiz Bazı Örnekler.

 Garson kiralama, palyaço temini, sihirbaz organizasyon, bistro masa kiralama, 10 kişilik masa kiralama, plastik sandalye giydirme, masa sandalye süsleme renk seçenekleri ve düğün fiyatları öğrenmek için bizi arayın. Gelin damat masası kiralama, karşılama hostesi, nişan düğünleri, düğün ikramları, fotoğraf çekimi, kamera kaydı, kokteyl masası süsleme ve fiyonk giydirme. Nişan organizasyon süsleme, Müzik organizasyonu, animatör temini, servis elemanı,  düğün kokteyli fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayın. Şamdan kirama, nişan masası süslemeleri, düğün ekipmanları, gelin yolu süsleme, cansız çiçek kiralama, LED ve ışık süsleme, özel kumaşlarla ve tüllerle süsleme, nişan düğünü süsleme, kristal taşlarla süsleme,  mDüğün Organizasyonuasa üstü süsleme seçeneklerimiz  ve fiyat bilgisi için bir telefon kadar yakınız. Havuz başı süsleme, nişan süsü, masa üstü şamdan kiralama, kapı çelengi, nikah masası süsleme, nikah salonu süslemesi, nişan düğünü süsleme, düğün salonun tül ve kumaşlarla süslenmesi, bahçe süsleme,  kına gecesi süsleme, nişan süslemesi, piyanist kiralama, kiralık müzik sistemi, balon süsleme, DJ hizmeti, konfeti show, volkan ışık seli gösterisi, şık düğün süsleme hizmeti, fiyonk renk seçeneklerimiz ve organizasyon şirketleri arasında fiyat ve kalite farkı için bizi arayabilirsiniz. nişan düğün ikramları, nişan ve nikah masası süslemeleri, nişan düğün kutlama organizasyonlarınızda bizi arayıp fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.


Düğün Organizasyon Hazırlıkları
Kır Düğünleri

DÜĞÜN gününüz için yapılacak organizasyonda adım adım gerçekleştirilecek ön hazırlıkların başında alyans seçimi, davetiye listesi ve bütçenin belirlenmesi geliyor. RB Organizasyon mekân seçiminden düğününüzü hangi mevsimde yapacağınıza, gelinlik ve damatlık modeli seçiminden kumaş çeşitlerine, saçınızın modelinden duvağınıza, düğün gecesi davetlilere sunulacak yemeklerin seçiminden pastaya kadar bütün detaylar hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Örneğin organizasyonu nerede yapacağınız kadar geceyi nerede sonlandıracağınız da çok önemlidir.

 

Alyans seçimi: Düğün gününde parmağımıza taktığımız “mutluluk halkası”nın elbette büyük bir manevi değeri vardır. Düğünün ve mutluluğumuzun nişanıdır. Bir ömür parmağınızda taşıyacağınız alyansınızın parmağınızı rahatsız etmeyecek incelikte ve yuvarlak hatlara sahip keskin olmayan, en az 4–5 gram modeller olmalıdır.

 

Davetiye seçimi ve listesi: Son dönemde düğünün konseptine uygun davetiye çeşitleri ön planda. Davetiyeniz için özel tasarımlar düşünüyorsanız en başından her şeyi hesaba katın, El çiçeğiniz, gelinliğinizdeki kullanılan şifon veya tüller, düğün mekanı özellikleri, pastanızdaki süslemeler davetiyenize ilham kaynağı oluyor. Diyelim ki pastanızda çiçek süslemeleri ön planda, davetiyelerin üzerine de bu desenlerle süslemeniz gelin buketimizi bu çiçeklere uygun bir buket olarak seçmemiz düğünümüzdeki tüm önemli ayrıntının senkronunu sağlayacaktır.. Yazı ve renklerini de bu özelliklere göre seçmenizde fayda olacaktır.

 Düğün Süslemeleri

Hazırlayacağınız listeye gelince, öncelikle gerçekten o gün yanınızda görmek  istediğiniz arkadaş ve  akrabaların listesini yapın. Yanınızda görmek istedikleriniz ve ayıp olmasın diye çağırmak zorunda olduklarınız diye iki ayrı liste hazırlayın. Elemeye ikinci listeden başlayın.. Lütfen Dikkat Çağırmayacağınız aile veya arkadaşları grup halinde eleyin. Aynı gruptan birilerini çağırıp, diğerini çağırmazsanız insanlar dışlandıklarını düşünebilirler.

Gelinlik ve damatlık seçimi ve uyumu: Gelinlik ve damatlık almadan veya yaptırmadan önce ilk karar vereceğiniz renk seçimi olmalı bu nedenle kıyafet öncelikle gelinliğin hangi renk olabileceği konusunda nişanlınızla fikir alış verişinde bulunun. Karar verilen gelinlik rengi sonucunda gerekirse gelinlikçinizden yardım isteyin, hangi renk damatlıklarla hoş görünebileceğini sorun. Saatlerce üzerinizde taşıyacağınız kıyafetinizin seçiminde önemli olan unsurlardan biri de mekân uyumluluğu ve mevsim şartlarıdır.

 Alacağınız kıyafet modelini 2 ay öncesinden bakmaya başlayın kıyafet satan mağazaları gezin, gezerken yanınızda nişanlınız ile birlikte zevkine güvendiğiniz birkaç arkadaşınızı da götürün.

 

Düğün Organizasyonu Süsleme Renkleri, Çeşitleri, Süsleme Konsept Seçenekleri: Diğer ayrıntıları, gelinimizi ve damadımızı hazırladık. Sıra geldi düğünümüzde kullanacağımız süsleme renk ve seçeneklerine. Geri kalan bu unsur düğün konseptimiz için en önemli adımdır. Seçecek olduğumuz renkler, çiçekler, fiyonklar, süsleme teknikleri düğün mekanımızı ya da alanımızı renklendirecek, gelin ve damadımızı yakıştıkları ortamda görmemizi sağlayacaktır. Romantizmi ve mutluluğu simgeleyen tüm renkler gelin ve damadımıza hitap edecektir. Bu renkler ve süslemeler romantizm ve mutluluğun yanı sıra gelin ve damadımızın kişiliksel özelliklerini de yansıtacaktır. Örneğin özgür bir mutluluğu ifade etmek için kısa fiyonklar, kır çiçekleriyle bezenmiş bir aranjman, köşeli mumluklar, aynı renkleri taşıyan küçük taşlar yansıtmak istediğimiz özellikleri üstlenecektir. Yada daha romantik şık ve sade bir düğün istiyorsak fiyonklarımızda ve çiçek seçeneğiDüğün Organizasyonlarımizde daha sade koyu renkler seçmeli, şık yuvarlak hatlara sahip vazo içersinde birtek çiçek, uzun fiyonklar ve yuvarlak hatlı mumluk ve şamdanlar kullanılmalıdır. Unutmayın ki yansıtmak istediğiniz duygu, mevsimsel ve mekansal şartlar ve benzeri olan tüm unsurlar düğün organizasyonumuzu renklendirip şekillendirecektir.

 

Düğün iki kişinin evliliklerini resmileştirdikten sonra yakınlarıyla birlikte yaptıkları kutlamadır. Kişilerin geleneklerine veya maddi imkanlarına göre değişik şekillerde yapılabilir. Dünya evine giren çiftlerin bu mutlu günü yakın çevre ve akrabalarıyla kutladıkları merasimdir. her ülkenin kendine has düğün merasimi vardır. Eskiden 40 gün 40 gece yada 3 gün 3 gece süren efsane düğünlerin yerini şimdi düğün salonlarında 4 yada 5 saat süren düğünler almıştır. Bu 4 yada 5 saatin 40 gün  40 gece tadını ve unutulmazlığını verebilmesi umuduyla düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğer evlilik kararını verdiyseniz harekete geçmek için daha fazla beklemeyin ve yapın en güzel bir yaz düğünü veya kış düğünü . Ya da daha iyisi, yapmayın, yaptırın! Sizin yerinize yorulmaya hazır olan RB Organizasyon sizi temsil edecek hayallerinizi yaşatacak en güzel düğünü, düğün organizasyonu hizmetimizle gerçekleştirip tüm seçenekleri ayağınıza getiriyor.Sadece gelin hayal etmez aslında düğünün ihtişamını… Anne ve babası, kardeşleri, damat, kayınvalide ve kayınpeder herkes hayalini kurar bu günün. Yeni bir ailenin kurulacağı bu önemli gün tüm sevenlerimiz için en az bizim kadar önem taşır. Hepsi bir şeylerin ucundan tutup yardımcı olmak ister, mutluluğumuzu o güne taşımak isterler ve tabi ki gelecek günlerimize…

 

TÜM SEVENLERİNİZ ARASINDA YER ALIP EL ELEKır Düğün Organizasyonu VERİP MUTLULUĞUNUZU GELECEĞE TAŞIYABİLMEYİ ÜMİT EDİYORUZ.

 

DÜĞÜN ORGANİZASYONUNUZDA SEÇİM YAPABİLECEĞİNİZ HİZMETLER

 

nikah salonu süsleme, masa üstü canlı çiçek, sandalye arkası çiçek süsleme, düğün salonu süsleme, düğün salonun tüllerle süslenmesi, masa sandalye süsleme, balon süsleme, tekne düğün süsleme renk ve düğün fiyatları için bizi arayın. Şamdan kiralama, kristal mumluk kiralama, masa sandalye fiyonk süsleme, nikah masası süsleme, gelin damat masası kiralama, kumaş süsleme, pul süsleme, renkli taş süsleme fiyatları öğrenebilirsiniz. Havuz başı süsleme, düğün süslemeleri, düğün salonun süslenmesi, kristal mini mumlar, gelin ve damat masası ( yüksek altın varaklı ) düğün yeri temini, düğün müzik yayını, tekne düğünleri, canlı cansız çiçek süslemeleri, sandalye süsleme çeşitleri ve düğün fiyatları için bizi arayın.


Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.

12/11/2011 11:02
Düğün Organizasyon Şirketi aradığınızda Rb Düğün Davet size fiyat ve kalite farkıyla hizmet vermeye hazırdır.

12/11/2011 11:01
Gelin damat masası süsleme, gelin yolu süslemesi, kırmızı halı, kamera çekimi, fotoğraf çekimi, gelin masası süsleme gibi organizasyonlarınızda bizleri arayabilirsiniz.

12/11/2011 11:01
Balon Süsleme Organizasyonlarınızda Rb Açılış Organizasyon ekibi kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla sizlere bir telefon kadar yakın.

12/11/2011 11:00
Kına organizasyonlarınızda kına tahtı kiralama, şerbetçi, kahveci güzeli, bindallı elbiselsi, kına sepeti, kına tepsisi, bayan DJ kiralama, ses sistemi temini gibi hizmetlerimizden yararlabilirsiniz.

30/07/2011 11:29
Düğün Organizasyon Şirketleri arasında, düğün organizasyonunuz için uygun fiyatlı düğün organizasyonu arıyorsanız kalite düğün hizmetini bizde bulabilirsiniz

Resim Galerimiz
Copyright © 2011 Düğün Organizasyon Hizmetleri
481,196 Tekil Ziyaretçi
Tasarım Hekimabi    PALYAÇO BUL  SES SİSTEMİ KİRALAMA  DOĞUM GÜNÜ